E. F. A Koltuk Arge Tasarım Yüz Yenileme

Bursa / Nilüfer

Koltuk Döşeme / Kaplama

E. F. A Koltuk Arge Tasarım Yüz Yenileme - Fikri Acar

E.F.A Koltuk Arge Tasarım ve Yüz Yenileme olarak Bursa / Nilüfer’de koltuk, kanepe ve sandalye döşeme alanında faaliyet göstermekteyiz. Nilüfer, Osmangazi ve Mudanya bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her model koltuk döşeme, antika koltuk döşeme, eski koltuk döşeme, deri döşeme, puf üretimi ve döşeme, varaklı koltuk kaplama ve döşeme, çekyat ve köşe takımı döşeme, koltuk yüzü değişimi, deri koltuk döşeme ve kaplama, leke tutmayan kumaştan koltuk döşeme, oymalı koltuk kaplama, 3’lü, 2’li ve tekli koltuk döşeme, berjer ve kapitana döşeme, sandalye döşeme hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca otel ve kafe için koltuk döşeme, toptan koltuk döşeme, şark köşesi yapımı, özel ölçü, sipariş üzerine koltuk yapımı ve döşeme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Alanında uzman personellerimiz her koltuğun yapısına göre incelik ve titizlikle çalışmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımızda ürünlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim etmeye özen göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi memnuniyetini kazanmak en önemli değerimizdir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar