Baykal Nalbur İnşaat Dekorasyon

İstanbul / Sultangazi

Nalburiye / Yapı İnşaat

Baykal Nalbur İnşaat Dekorasyon - Ebubekir Baykal

Baykal Nalbur İnşaat ve Dekorasyon olarak 1985 ten bu yana nalburiye ve inşaat malzemeleri alanında İstanbul Sultangazi’ de faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca duvar ustası, fayans ve seramik döşeme, laminant ve ahşap parke alanlarında hizmet vermekteyiz. Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Beşiktaş, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi ve Şişle bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur.

Parke döşeme, parke dekorasyon, parke uygulama, parke zemin kaplama, duvar döşeme, duvar yapımı, taş duvar ve bahçe duvarı yapımı, duvar örme, fayans döşeme ve kaplama, banyo fayans döşeme, fayans hizalama ve kırma, kalebodur döşeme ve tamiri, fayans tamiri ve zemin kaplama, banyo ve mutfak seramik tamiri, karo mozaik döşeme, karo fayans döşeme, laminant parke, duvar yıkma, beton kırımı, banyo ve tuvalet kırma gibi inşaat işlerinizde tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar