Ece Bilgisayar ve Elektronik

Bursa / Nilüfer

Bilgisayar Tamiri / Servisi

1Yorum
9.0Puan

Ece Bilgisayar ve Elektronik - İhsan Usta

Bursa Nilüfer’de bilgisayar tamiri ve laptop servisi olarak faaliyet göstermekte olan Ece Bilgisayar ve Elektronik, Ataevler başta olmak üzere Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca servismiz de her marka ve model de lcd led ve plazma televizyonlarınızın tamiri uzman teknik personelimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Mac, İMac, Macbook, HP, Casper, DELL, Lenovo ve Acer gibi pek çok marka bilgisayar tamiri, bilgisayar format atma, notebook tamiri ve ekran değişimi, tablet tamiri ve ekran değişimi, PC tamiri, hard disk tamiri, internet kurulumu, modem kurulumu ve yerinde bilgisayar servisi hizmetleri, sigorta kaçak akım ve elektrik isleri hizmeti vermekteyiz. Ayrıca güvenlik kamerası sistemleri kurulumu ve montajı, alarm güvenlik, hırsız alarmı, görüntülü diyafon tamir ve montajı, güvenlik kamerası yer değiştirme ve ayarı, yangın alarmı sistemleri kurulumu, sesli diyafon sistemleri kurulumu işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. Uydu ve çanak montajı, uydu kurulumu, çanak tamiri ve ayarı, uydu arıza ve tamiri, uydu frekans güncelleme, uydu anten kablosu çekme, uydu çoklayıcı montajı, çiftli ve çoklu LNB montajı, merkezi ve apartman uydu sistemleri montajı, otel ve site merkezi uydu sistemleri kurulumu hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. İşlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmekte ve en kaliteli malzemelerle, titizlikle çalışmaktayız. Ayrıca Elektrik ustalık hizmetimiz ve küçük ev aletlerinizde hızlı teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hasan Usta'nın işlerinden fazlasıyla memnun kaldık. Kendisi işinin ehli. İşimiz olsa yine onu ararız. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Serap Kılıç - 04.04.2018

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar