Edirne Mermer

Edirne / Merkez

Mermer / Granit

Hemen Ara

Edirne Mermer - Satı Demircioğlu

Edirne / Merkez’de bulunan tesislerimizde mermer ve granit üzerine çalışmaktayız. 1985’ten buyana Trakya bölgesinde faaliyet gösteriyoruz ve Edirne ilinde sayısız referansa sahibiz.

Trakya bölgesine granit mezar yapımı, mermer mezar yapımı, mozaik mezar yapımı, eski mezarlık onarımı, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi ile ilgili her konuda hizmet vermekteyiz. Mermer ve granit malzemeden basamak çeşitleri, döşeme çeşitleri, mutfak tezgahları, duvar kaplamaları, pencere taşları, balkon küpeşteleri, söveler, mezar ve heykel çalışmalarımız mevduttur. Granit döşeme, granit mutfak tezgahı, granit banyo tezgahı, granit merdiven, mermer basamak, mermer banyo ve mutfak tezgahı, mermer beyazlatma, mermer lavabo, mermer parke işlerinde ustayız. Ayrıca ankastre için mermer kesim, mermer fıskiye, mermer heykel yapımında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Trakya bölgesinin tamamına hizmetlerimizi götürmekteyiz. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik anlayışımızla sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Detaylı bilgi ve referanslarımız için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilir, haftanın 7 günü sunduğumuz mermer ve granit ustalığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar