Efe Motors

İstanbul / Sultanbeyli

Oto Tamir / Bakım

Efe Motors - Mehmet Akif Şahin

İstanbul Sultanbeyli oto tamiri ve bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Sultanbeyli başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Mercedes, Mini Cooper ve Range Rover marka araçlarınız için oto mekanik tamiri, oto elektrik tamiri, oto klima servis hizmetleri vermekteyiz. Akü değişimi, oto klima arıza ve bakımı, şarj dinamo tamiri, balata ve buji değişimi, yakıt enjeksiyonu değişimi, yağ filtresi, polen ve hava filtresi değişimi, airbag beyin tamiri, BSI beyin tamiri, dijital gösterge tamiri, oto görüntü sistemi montajı, bilgisayarlı arıza tespiti, airbag ve enjeksiyon tamiri, ABS beyin tamiri, DGS arıza tespiti ve beyin tamiri, motor şanzıman tamiri, MTA şanzıman tamiri, pompa ve enjektör tamiri, easytronic şanzıman tamiri ve daha pek çok sorununuzda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Zamanında teslime önem vermekte ve titizlikle çalışmaktayız. Ayrıca oto kaporta alanında yaşadığınız sorunlarda anlaşmalı olduğumuz servisimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar