Ustası Burada
Ustası Burada

Egzoz Servisi

Oto Egzoz

Otomobillerde egzozun temel işlevi motorda yanan akaryakıttan çıkan gazın dışarı atılmasını sağlamasıdır. Yanan gaz dışarı çıkarken çok yüksek seviyede ses çıkarmakta ve egzozlardaki susturucular ses seviyesini en aza indirmektedir. Egzoz modifiyesi yapan otomobil kullanıcıları sesi daha fazla dışarı veren ama aracın performansını arttıran performans egzoz sistemlerini tercih etmektedir. Egzoz modifiyesinde egzoz arka susturucusuna müdahele edilmektedir. TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında yapılan egzoz emisyon ölçümünün amacı aracın egzozundan çıkan gazın hava kirletici seviyesinin kanunla belirlenen sınırlamaya uygun olup olmadığının kontrol edilmesidir. 

Egzoz Arızaları

Egzoz satışı, egzoz değişimi, egzoz muayenesi, emisyon ölçümü, egzoz temizliği, egzoz alev kiti, egzoz susturucu işlemleri, egzoz modifiyesi, performans egzoz sistemlerinin montajı, egzoz arka susturucu, egzoz hortum değişimi egzoz conta değişimi, egzoz desibel ölçümü, egzoz kelepçesi, egzoz nikelaj işlemleri, kumandalı egzoz, vanalı egzoz, abart egzoz gibi ihtiyaçlarınızda hizmet alabileceğiniz egzoz servisleri her marka araç için egzoz satışı ve egzoz tamiri hizmetlerini sunmaktadır. Sizde aşağıda belirttiğimiz sorunlardan bir yada birkaçını araçlarınızda yaşıyorsanız vakit kaybetmeden adresinize en yakın konumdaki bir oto egzoz servisine uğrayabilirsiniz. 

Aracınızın çekişi düşmüşse
Aracınızın yakıt tüketimi normalden daha fazlaysa
Aracınızın içinde çürük yumurta kokusuna benzer bir koku alıyorsanız
Aracınızdan yoğun duman geliyorsa
Aracınızda titreşim hissediyorsanız
Aracınız rolantide çalışırken normalin dışında sesler duyuyorsanız
Egzoz arıza lambanız yanıyorsa daha fazla vakit kaybetmeden destek almalısınız. Bu sorunları görmezden gelmeniz durumunda eper gerçekten arızaların sebebi egzoz aksamı ise aşırı ısınmadan kaynaklı ani araç yangınları kaçınılmaz olacaktır. 

Egzoz Servis İşlemleri ve Parça Değişimleri

Birden fazla parçanın bir araya gelmesi ile çalışan egzoz sistemleri aslında oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Alanında uzman servislerden almayacağınız her destek size ileride daha büyük sorunlara yol açacaktır. Parça değişimleri ve kullanılan malzemenin kalitesine uzman işçilik eklendiğinde 10 yıla yakın bir süre egzozlarınızda sorun yaşamadan sürüş keyfini çıkarabilirsiniz. Araç sahiplerinin egzoz servislerine gitme nedenlerinden bir kaçını sizler için sıraladık.

Egzoz Çatlak Tamiri
Egzoz Tamiri

Egzoz Susturucu Montajı
Abart Egzoz Montajı
Egzoz Temizleme
Egzoz Manifolt
Egzoz Emisyon Ölçümü
Egzoz Muayene
Egzoz Hortum Tamir ve Değişimi
Katalizatör Temizleme

Katalitik Konvektör Tamiri
Partikül Filtre Temizleme
Partikül Filtre İptali
Dizel Partikül Filtre Temizliği
Performans Egzoz Sistemleri
Egzoz Sprilai Arızası
Patlak Egzoz Tamiri
Egzoz Değişimi

Motosiklet Egzoz Tamiri

Bu işlemlerde bölgenize hizmet veren ve servis desteği açısından size en yakın lokasyonda bulunan işletme ve ustalar size zaman açısından da avantaj sağlamaktadır. Ustasiburada.com’da adresinize en yakın profilleri filtreleyerek görüntüleyebilir, sayfa içeriklerini inceleyebilir, hizmet alan kullanıcıların puanlamaları ile güvenilir servis hizmetine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Egzoz Markaları

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve geniş bir servis ağına sahip çok sayıda egzoz markası bulunmaktadır. Ülkemizde üretilen ve ithal egzozların özellikle yetkili bayilerinden alacağınız hizmet egzozunuzda yaşayacağınız sorunlara en aza indirecektir. Hemen hemen bir çok araç ile uyumlu ve gelişen teknoloji ile daha verimli halde çalışan egzoz sistemleri değişim ve tamir işlemlerinde araç sahiplerine de kolaylıklar sağlamaktadır. Pazar payına göre en çok tercih edilen bazı egzoz markaları şunlardır;

Aes Egzoz
Afanoz Egzoz
Ağar Egzoz
Arslan Egzoz
Borla Egzoz
Custom Egzoz
Devil Egzoz
Einesmann Egzoz
Eksan Egzoz
ESA Egzoz
Hks Egzoz
Kries-Seig Egzoz
Remus Egzoz
Sebring Egzoz
Stel Egzoz
Supersprint Egzoz
Toyo Egzoz
Tubi Egzoz
Universal Egzoz
Vareks Egzoz
Varex Egzoz

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz.