Ejder Oto Servis Ve Yedek Parça

İstanbul / Sancaktepe

Oto Tamir / Bakım

4Yorum
10Puan

Ejder Oto Servis Ve Yedek Parça - Ejder Arslantaş

İstanbul / Sancaktepe'de oto mekanik tamiri ve yedek parça konularda faaliyet göstermekteyiz. Çıraklıktan yetişme ustalarımız ile hizmetlerimizi 17 yıldır kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.

Haftanın 7 günü açık olan servisimizde yağ, filtre, balata ve rulman değişimleri, debriyaj, amortisör, fren, vites kutusu, defransiyel ve triger kayışı tamiri gibi işlerinizi itina ile yapmaktayız. Ayrıca periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Renault, Tofaş, Fiat, Mercedes, BMW, Nissan, Chrysler, Citroen, Peugeot, Porsche ve piyasadaki mevcut tüm markalara hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için bizleri 7/24 ücretsiz telefon hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim, çok memnun kaldım. Şirket araçlarımı da buraya getirmeye başladım. Ben çok memnun kaldım. Yedek parçanın da olması işimizi hızlandırdı. Şirket aracının uzun sürmesi bizim zararımıza. Bu yüzden hızlı ve kaliteli işçilikle işimiz daha da kolaylaştı.

Birol Taşyenen - 03.02.2018

10Puan

Arkadaşlar tavsiye edebileceğim bir firma. Arıza tespiti iyi, sonuç odaklı çalışıyorlar. Tavsiye ederim kesinlikle memnun kalacaksınız.

Hüseyin Kiraz - 03.02.2018

10Puan

Gayet kaliteli, güler yüzlü insanların bir arada olduğu güvenilebilir iş yeri. Tavsiye ediyorum...

Bünyamin Akdeniz - 02.02.2018

10Puan

İlk girişteki güler yüz çok dikkatimi çekti. İşçiliği kaliteli, kurumsal bir firma diyebilirim. Yedek parçanın da firma içerisinde bulunması iş akışını hızlandırıyor.

Hasan Gökkaya - 02.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar