Eka Kombi Klima

İstanbul / Ümraniye

Kombi Arıza / Montaj

2Yorum
9.5Puan
Hemen Ara

Eka Kombi Klima - Cemil Kartal

İstanbul / Ümraniye bölgesinde kombi bakım montaj arıza servisi ve klima bakım montaj arıza servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ekonomik fiyatlarla petek temizliği işlemlerinizi yapmakta ve kış aylarında daha yüksek performansla ısınmanıza yardımcı olmaktayız.

Her marka kombi cihazınız için kombi montajı, kombi tamiri, kombi reset atma, kombi bakımı, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi filtre temizliği yapmakta ve kombi yedek parça ihtiyaçlarınızda orjinal yedek parça temini sağlamaktayız. Ayrıca klima tamiri, klima montajı, klima temizliği, söküm ve yer değiştirme işlemleriniz için haftanın 7 günü tam zamanlı olarak klima servisi hizmetlerimizi kapınıza getirmekteyiz. Kombi bakımı ve petek temizliğinde kampanya yaparak avantajlı fiyatlar sunmaktayız.

İstanbul'un Anadolu yakası geneline servis hizmeti sunmaktayız. Kombi arıza ve klima arıza durumlarında bize ulaşabileceğiniz ücretsiz çağrı hattımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Personel kadroları gerçekten işini iyi yapan profesyonel ustalardan oluşturulmuş. Her şey için teşekkür ederim, tavsiye ediyorum.

Sevil Tuna - 11.07.2018

10Puan

Ustam teşekkür ederim. Zamanında geldiniz ve sorunu giderdiniz. Söylediğiniz fiyatın üstüne çıkmadan sorunumuzu giderdiniz. Allah yolunuzu açık etsin.

Fırat Köksal - 10.07.2018

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar