Ekodek Yapı

Kocaeli / İzmit

İç Mimari / Dekorasyon

Hemen Ara

Ekodek Yapı - Mustafa Yıldırım

Kocaeli İzmit, Sakarya, ve İstanbul anadolu yakasının tamamında faaliyette olan firmamız da amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmetlerimizin Zamanında ve kusursuz olarak verilmesi KALİTE anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Faaliyet alanlarımız daire içi tüm dekorasyon işleri, Boya, badana, alçı, sıva, alçıpan, fayans, seramik, parke, banyo ve mutfak tadilatları ve anahtar teslim A'DAN Z'YE tüm dekorasyon ve tadilat işleri. Firmamızda kesinlikle küçük büyük iş ayrımı olmadan her işe aynı özen ve hassasiyetle yaklaşmaktayız

Dış dekorasyon faaliyetlerimiz dış cephe kaplama, mantolama, bahçe duvarı yapım, perde beton, kaba inşaat işleri, çatı yapımı, izolasyon işleriniz uzman teknik personelimiz tarafından bütçenize ve zevkize uygun bir şekilde yapılmaktadır.

KALİTE bir yaşam tarzıdır. KALİTE tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir.KALİTE tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.

Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere haftanın her günü ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir, referanslarımız ve çalışmalarımız hakkında detayıı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar