Electropazar

Bursa / Nilüfer

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Electropazar - Vecdi Yazgan

Bursa'nın Nilüfer ilçesi Beşevler semtinde bilgisayar teknik servisi ve telefon tamircisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Tüm markalar için onarım hizmeti sunmaktayız.

Bilgisayar tamiri, format ve kurulum, laptop, monitör, tablet, notebook, hard disk tamiri, ekran değişimi, toner ve kartuş dolumu, cep telefonu tamiri, anakart değişimi, ekran koruyucu, yedek parça ve aksesuar satışı, şarj tamiri, telefon santral kurulumu konularında uzmanız. Acer, HP, Toshiba, Dell, Asus, Lenovo, Samsung, Sony, Casper, Packard Bell gibi önemli markalara bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. Özellikle anakart tamiri, kasa ve menteşe tamiri, LCD Ekran değişimi ve onarımı, adaptör, pil, harddisk, klavye sorunları çözümü konularında profesyoneliz. Akıllı telefonlardan Iphone, HTC, Samsung Galaxy gibi markalara donanım ve tamir hizmeti vermekteyiz. Telefonlarda ve tabletlerde ekran, dokunmatik, kasa, batarya değişimi yapmaktayız.

Dizüstü bilgisayar teknik servisi hizmetimiz, garantili olarak bilgisayar mühendisi ve yetkili çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılır. Çalışma arkadaşlarımız elektronik ve donanım konusunda çok üst düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir. Firmamızda yapılan bazı telefon ve laptop anakartı tamirleri ülkede sadece bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca servisimizde en kaliteli ve orijinal yedek parçalar kullanılır. Arıza tespitimiz ücretsizdir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar