Elektronal Tic.

Erzurum / Yakutiye

TV Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Elektronal Tic. - Mustafa Bey

Firmamız Erzurum ilinde, dünyanın en büyük elektronik markalarından biri olan Sony markasının Yetkili Servis hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Ağrı, Ardahan, Artvin, Bayburt, Bitlis, Erzincan, Gümüşhane, Iğdır, Kars, Muş İllerinede hizmet vermekteyiz.

Her türlü elektronik kategori için ayrıcalıklı cihazlar üreten Sony, Samsung ve LG markalarının ürünleri ile ilgili teknik servis desteğini de aynı şekilde ayrıcalıklı bir bilgi ve tecrübemiz ile sizlere sunmaktayız. LED / LCD / Plazma / Projeksiyon Televizyon, Cep telefonu, Kameralar, Müzik Setleri, Fotoğraf Makineleri, PlayStation Oyun Konsolları, Bilgisayarlar başta olmak üzere tüm Sony, Samsung ve LG ürünlerinin servis hizmetleri konusunda, teknik eğitimlerden geçmiş ve sertifika sahibi uzmanlarımız tarafından adresinizde ya da atölyemizde hizmet vermekteyiz. Servis müdahaleleri ile ilgili olarak kullanılan parçalar firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Ayrıca firmamız, Apple markasının bağızmsız yetkili servisi olarak da hizmet vermektedir.

Bizlere Pazar günü hariç haftanın diğer günlerinde saat 09:00 - 19:00 arasında ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar