Atabey Bilgi ve Bilişim Tekno Tic. Ltd Şti

Ankara / Etimesgut

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Atabey Bilgi ve Bilişim Tekno Tic. Ltd Şti

ELEKTRONİK OTOMASYON sektöründe 18 yıllık tecrübesi ve uzman teknik kadrosu ile projelendirme, uygulama, danışmanlık ve teknik servis alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetini sürdürmektedir. İşletmemiz ALMAN FİRMASI KH SECURİTY'nin TÜRKİYE'DEKİ YETKİLİ TEK DİSTRİBÜTÖRÜDÜR. ANKARA TEKNİK OFİSİMİZ, İZMİR MERKEZ OFİSİMİZ VE ALMANYA OFİSİMİZ İLE ÜLKE GÜÇLÜ SERVİS AĞINA SAHİBİZ.

Dünyada bu sektörün öncülüğünü yapan lider firmaların ürünlerini estetik, güvenli ve ekonomik olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır..Güç Elektroniği alanında en üst düzeye ulaşmış olan Teknik Servis kapasitemizle;

CNC Motor Sürücü modül ve Operatör Paneli kartlarının markadan bağımsız tamiri konusunda da Endüstriyel müşterilerimize hizmet veriyoruz. Her model CNC Motor ve Motion kontrol üniteleri için, Teknik Servisimizde, en yeni teknolojik imkanlar kullanılarak güvenilir şekilde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Her biri SMD seviyesinde uzman kadromuz, özellikle CNC elektronik kart tamiri konusunda ayrı bir bölümde özel olarak hizmet vermektedir. İşletmenizin, arızalı CNC kart ve Sürücü modüllerini, Türkiye'nin her yerinden, ücretsiz arıza tespiti için bize ulaştırabilirsiniz.

Veri Kurtarma Merkezimizde Uzman Ve Deneyimli Personelimizle Mudahalelerimizi En Kısa Surede 1 iş Günü İle 3 İş Günü Arasında Dönüş Sağlıyoruz. Harddiskiniz Veya Diğer Medyalarınızın Durumunu Kontrol Ederken Ücretsiz Analiz Uygun Fiyat Politikası ile memnuniyetiniz için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Notebook Tamiri; Notebook Anakart, LCD Ekran, Adaptör Tamir hizmetleri ile tüm marka ve model notebook, netbookve laptoplarınız için ihtiyacınız olan güvenli ve ekonomik servis desteğini sağlıyoruz

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz. Servisimiz Tüm Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar