Elmas Hobi El Sanatları

İzmir / Bayraklı

Sanat Evi / Atölyeler

Elmas Hobi El Sanatları - Elmas Yücel

İzmir'in Bayraklı ilçesinde el sanatları atölyesi olarak faaliyet göstermekteyiz. El sanatlarını içeren hobi alanlarına ilgi duyan bay bayan kursiyerlere eğitim ve kurs vermenin yanısıra el yapımı ürünlerin satışını yapmaktayız.

Ahşap oyma, ahşap boyama, seramik boyama, cam boyama, polyester boyama eğitimi verdiğimiz kursiyerlerimiz için her çeşit hobi malzemesi temin edilmekte olup, dükkanımızda eğitimini aldığınız sanat dalı ile ilgili her çeşit malzeme satışı da bulunmaktadır. Ayrıca el emeği ürünlerimizin toptan yada bireysel hediyelik ürün satışı yapılmaktadır. Şehir dışından gelen hediyelik ürün taleplerinize de memnuniyetle yardımcı olmaktayız.

Yeteneklerinizi ortaya çıkartan, evinizi güzelleştirmenize fırsat sunan, eski eşyalarınızı değerlendirmenizi sağlayan el sanatları etkinliklerimize katılmak, sevdiklerinizi kendi el emeğiniz olan hediyelerle mutlu etmek ve keyifli vakit geçirmek için sizleri atölyemize bekleriz. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar