Emir Kombi Klima

İstanbul / Kartal

Kombi Arıza / Montaj

5Yorum
10Puan

Emir Kombi Klima - Mustafa Karakaya

İstanbul Kartal’da kombi servisi ve bakım, arıza, montaj alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kartal başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Arçelik, Bosch, Mitsubishi, Fellini, Airfel, Green ve daha pek çok marka kombi arıza ve tamiri, kombi montajı ve değişimi, kombi filtre temizliği ve fan motoru tamiri, petek temizleme, kombi ısıölçer montajı ve ateşleme bobini tamiri, kombi su kaçağı tespiti, kombi reset atma ve yoğuşmalı kombi tamiri gibi ihtiyacınız olan her sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız. Ayrıca klima arıza ve bakımı, klima sökümü ve tamiri, klima gaz dolumu, klima dış üniteye montajı, klima filtre temizliği, duvar tipi klima arıza ve tamiri, klima gaz dolumu ve fan tamiri ihtiyaçlarınızda profesyonel çalışma sunmaktayız. Alanında uzman personel kadromuz aynı zamanda şofben tamiri ve bakımı, şofben montajı, rezistans tamiri, termostat tamiri, hermetik şofben tamiri, şofben kurulumu, radyatör temizliği ve hidrofor tamiri işlerinizde titizlikle çalışmaktadır. Ekonomik fiyat garantisi altında kaliteli hizmet vermekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve servisimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Sıcak su problemim vardı. Aradım, hemen geldiler ve çok iyi ilgilendiler. Herkese tavsiye ederim, çok memnum kaldım.

Kübra Değerli - 26.07.2018

10Puan

Biz teşekkür ederiz Kübra Hanım.

Kombimin arızalanması sonucu çağırırdım, kısa zaman içinde kombimin arızasını giderdiler. İşlerini temiz yapıyorlar, ustalar güvenilir. Teşekkür ediyorum, Emir Kombi'ye herkese tavsiye ederim.

Harun Köse - 25.07.2018

10Puan

Biz teşekkür ederiz Harun Bey.

Sıcak su problemim vardı uzun zamandır. Başka ekipten arkadaşlar geldi, işlerini iyi yapamadıkları için ve sorunum devam ettiği için Emir Kombi'de ki arkadaşları çağırdım. İşlerinde gayet iyiler, sıcak suyu sorunsuz ve kalıcı olarak hallettiler. Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. İşlerinde baya baya iyiler.

Ali Songür - 25.07.2018

10Puan

Teşekkürler Ali Bey, bir sıkıntınız olursa 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandır çözülemeyen kombi problemimi arkadaşlar geldi ve kısa sürede çözdüler. Herkese Emir Kombiyi tavsiye ederim. Teşekkürler.

Ümit Bey - 23.07.2018

10Puan

Biz teşekkür ederiz Ümit Bey.

Muhteşem bir ekip, çok memnun kaldım. İşlerini severek ve ilgiyle yaptılar. Teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim...

Zeynep Kara - 19.07.2018

10Puan

Teşekkürler Zeynep Hanım, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar