Emirhan Oto

İstanbul / Maltepe

Oto Tamir / Bakım

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Emirhan Oto - Selim Arık

İstanbul Maltepe’de oto tamir ve bakım servisi olarak 22 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Maltepe şubemizle Anadolu Yakası’nın tamamına hizmet vermekteyiz. Ustalık belgelerimiz mevcuttur.

Her marka aracınızın oto elektrik-elektronik konusunda servis hizmetini vermekteyiz. Oto mekanik tamiri, amortisör değişimi, akü değişimi ve tamiri, oto elektrik tamiri, marş motoru tamiri, oto far tamiri, oto klima arıza ve bakım, oto klima gaz dolumu, balata değişimi ve ayarı, buji değişimi, yağ, polen ve hava filtresi değişimi, motor yağı değişimi, balans ayarı ve tamiri, BSI beyin tamiri, triger kayışı değişimi ve tamiri, bilgisayarlı arıza tespiti, DSG beyin arıza tespiti ve tamiri, DSG EDC Powershift revizyonu, petek temizleme gibi her ihtiyacınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz. İş makineleri için klima tamiri, klima gaz dolumu yedek parça akü değişimi lastik tamiri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca lastik değişimi, kış lastiği, yaz lastiği, dört mevsim lastik değişimi ve oto kurtarma hizmetleri çekirdekten yetişme uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir. İşlerinizi hızlı ve ekonomik fiyatlarda yapmaktayız.

Anadolu Yakası’ndaki şubemizde Pazar günleri dâhil haftanın her günü hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Karşılama hoş görü güzel işcilk uygun maliyet 20 puan olsa 20 versem

Ercan Çetinkaya - 24.03.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar