Mas Temizlik

Ankara / Keçiören

Temizlikçi / Temizlik

2Yorum
10Puan

Mas Temizlik - Emrah Ersen

Ankara Keçiören’de temizlik alanında faaliyet göstermekteyiz. Altındağ, Keçiören, Etimesgut, Çankaya, Mamak başta olmak üzere Ankara genelinde hizmet vermekteyiz.

Ev ve işyeri temizliği, inşaat ve depo temizliği, gündelik ev temizliği, detaylı temizlik, profesyonel temizlik, kreş ve anaokulu temizliği, mağaza cam silme ve temizleme, bay veya bayan temizlikçi, kompozit temizleme, dış cephe temizliği, iş yeri ve villa temizliği, kaba inşaat temizliği, inşaat sonrası temizlik ve hijyenik temizlik işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, ekipman ve makine olarak sektörün en gelişmiş ve teknolojik ürünlerini kullanmaktayız. Özenle seçtiğimiz personellerimiz sürekli eğitimlerden geçerek kaliteli ve yüksek iş ahlakına sahip bir ekip çalışması sürdürmektedir.

Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Randevu talebiniz sistemimize düştüğü andan itibaren müşteri temsilcimiz size her konuda yardımcı olmaya başlayacaktır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşlerini çok iyi yapıyorlar. Aldıkları parayı kesinlikle hak ediyorlar. Aldığım hizmet, ilgi ve alaka memnun ediciydi.

Barış Öztürk - 21.02.2018

10Puan

Mas temizlik ekibiyle interaktif ortamda sizlerin sayesinde tanıştık. İşlerinin gerçekten ehli ve önemsiyorlar. Her türlü isteğimize çok hızlı bir şekilde cevap verdiler. Fiyat politikası ve hizmetleri oldukça tatmin edici. Çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Başarılar.

Kadir Bey - 10.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar