Koçak Reklam

İstanbul / Bağcılar

Grafik Tasarım / Reklam

Koçak Reklam - Emrah Koçak

Koçak Reklam olarak İstanbul Bağcılar’da branda tabela ve dijital baskı üzerine 2009 yılından bu yana faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bağcılar başta olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz.

Dijital baskı ve tabela alanında faaliyet veren firmamız vitrin camı giydirme, cephe giydirme ve yönlendirme tabelası gibi ihtiyaçlarınızın tümünde profesyonel hizmet vermekteyiz. Ayrıca grafik tasarım ve matbaa alanında web tasarım, kurumsal şirketler için web sitesi tasarımı, kişisel web sitesi tasarımı, usta, teknik servis, lokanta,restoran ve mağazalar için web sitesi tasarımı, el ilanı, broşür, kartvizit, kapı askı ilanı, katlamalı broşür, afiş, magnet, insert, davetiye ve fatura basımı, küp bloknot, kâğıt paspas, duba, bayrak ve kaşe yapımı işlerinizde titizlikle çalışmaktayız. İşlerinizi zamanında teslim etmeye önem vermekte ve en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız.

Haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir veya şubemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar