Enes Teknik Soğutma Beyaz Eşya Sevisi

Ankara / Sincan

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Enes Teknik Soğutma Beyaz Eşya Sevisi - Rüstem Ünlü

Ankara Sincan’da beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız; Sincan, Etimesgut, Elvankent, Eryaman, Yapracık Toki, Emirler, Törekent ve Fatih bölgelerine hızlı servis imkânı sunmaktadır.

Her marka ve model beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi, buzdolabı ve kurutma makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, market dolabı ve sütlük tamiri, dondurma dolabı ve market buzdolabı tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombi ve klima tamiri, kombi montajı ve bakımı, klima montajı ve bakımı, klima dış ünite sökme ve montajı, klima borusu tamiri, kombi demonte ve filtre temizliği, kombi reset atma ve yoğuşmalı kombi tamiri işleriniz uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. En kaliteli malzemeleri kullanan personellerimiz işlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim ederek memnuniyetiniz için çalışmaktadır.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Cok tesekkur ederim ilgi ve alakadan dolayı bastan sona kadar kibar acıklayıcı vede işlerini tertemiz yaptılar

Hakan ayan - 11.03.2020

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar