Ensar Egzoz Servisi

İstanbul / Başakşehir

Egzozcu / Egzoz Tamiri

1Yorum
10Puan

Ensar Egzoz Servisi - Serhat Albayrak

Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi'nde bulunan dükkânımızda oto egzoz tamir, bakım ve onarımını yapmaktayız.

Firmamızda ayrıca kumandalı ve Varex aksesuar çeşitlerinin uygun fiyatlı satışı, kimyasal ürün içermeyen ve partikül yapısına zarar vermeyen malzemeler ile partikül değişimi ve temizliği, Honda Accord çift çıkış uygulamaları kaliteli olarak sizlere sunulmaktadır. Mesleki eğitim belgesi sahibi ustalarımızın sunduğu kaliteli işçiliğimiz ile pazar günleri hariç haftanın 6 günü servisimiz açıktır.

Egzoz emisyon, egzoz susturucu, egzoz alev kilidi, egzoz boru, boyama, conta ve çatlak tamiri, egzoz desibel ölçümü, egzoz sensör ve hortum tamiri,DPF İptali, Kataletik Konverter, EGR İptali, Partikül Temizleme, krom kaplama, nikelaj ve daha birçok hizmetin bir arada bulunduğu Ensar Oto Egzoz’a ulaşmak için çağrı hattımızdan bizleri ücretsiz arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Egzozum koptuğunda şans eseri bulduğum bu işletme, çalışma şekli, davranışları nedeni ile daha sonra da partikül değişimi için ensar egzozu seçmemin en önemli sebebidir. Makul fiyatlara kaliteli işçilik yapıyorlar, üstelik konuşma şekilleri de oldukça normal.

Mesut Erdoğan - 02.07.2020

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar