Erda İnşaat

Bilecik / Merkez

Çatı / Oluk

Erda İnşaat - Mustafa Telaydın

Bilecik Erda İnşaat ,inşaat sektöründeki bilgi birikimiyle, inşaat ve yapı malzemelerinde A’dan Z’ye aradığınız her ürünü sizlerle buluşturuyor. Çatı sistemi, binayı en üstten sınırlayan ve iç ortamı dış atmosfer koşullarından ayıran bir yapı kabuğudur. Çatının işlevi, yağmur, kar, dolu, don, gece-gündüz sıcaklık farkları, IR ve UV radyasyonu, rüzgâr, dış kaynaklı sesler vb. dış atmosfer koşullarının etkisi altında, iç ortamda kullanıcıların aktivitelerini yerine getirebilmesi için istenilen düzeyde ısısal, görsel, akustik konfor, güvenlik vb. kullanıcı gereksinmelerini karşılamak ve yapı ile kullanıcı sağlığını korumaktır.

Çatı kaplama bileşenlerinin önemli kısmını kaplama malzemeleri oluşturmaktadır. Çatı kaplama malzemelerinin ise üç ana işlevi bulunmaktadır. Kaplama, Koruma ve su geçirmeme. Yani kullanılacak malzeme çatıyı kaplar, örtü altında kullanılan su yalıtımı, ısı yalıtımı gibi katmanları korur ve yağışlarda çatıörtüsü altına su girmesini engeller.

Hertürlü çatı tamiratı,oluk sistemleri yapımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Bilecik Erda İnşaat ,inşaat sektöründeki bilgi birikimiyle, inşaat ve yapı malzemelerinde A’dan Z’ye aradığınız her ürünü sizlerle buluşturuyor.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar