Portföy Express Türkiye

İstanbul / Sancaktepe

Boya / Badana

Portföy Express Türkiye - Erdal Doğan

Portföy Express Türkiye olarak İstanbul / Sancaktepe’de boya badana alanında faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile ve Üsküdar bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Portföy Express Türkiye, piyasadaki değişimleri sürekli takip eden, doğru fiyat - doğru iş mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını, dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir dekorasyon firmasıdır. Portföy Express Türkiye en geniş kapsamlı ve en doğru bilgiyi sunmaktadır. Müşterilerinin isteklerini şeffaf bir ortamda, bütçelerine uygun ve en kısa zamanda değerlendirmektedir. Dekorasyon yaptırmak isteyen müşterilerimize mali gücü ve ihtiyaçlarına uygun en doğru hizmeti sunabilmek için her türlü bilgiyi sunmaktadır. Ev ve iş yerlerinizde her türlü boya badana, boya dekorasyon işlerinizde uzman kadromuz titizlikle çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar