Erdal Töre Altyapı Saha Borulama Mühendislik Hizmetleri

Antalya / Muratpaşa

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Hemen Ara

Erdal Töre Altyapı Saha Borulama Mühendislik Hizmetleri - Erdal Töre

Antalya / Muratpaşa bölgesinde kaynak işleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Antalya ve Muğla bölgelerinde tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Polietilen HDPE boru alın kaynağı ve elektrofüzyon kaynağı ve boru patlak tamiri. 1800/2000/2500 çapa kadar makinemiz mevcuttur

Alt yapı içme suyu isale hattı, şebeke dağıtımı, barajdan veya göletten tarım sulama, içme suyu amaçlı borulu dağıtımı, alt kumlama ve üst kumlama, yangın hattı döşeme, hidrant bağlantı boru döşeme, alın ve füzyon kaynak işleri yapmaktayız. Kendimize ait kaynak makinelerimiz, jeneratörlerimiz ve şantiye içerisinde kullanacağımız çift kabin pikap aracımız vardır. 63 den 1200/1400/1600 MM kadar alın kaynak yapmaktayız, makinalarımızda mevcuttur. Döşeme ve kaynak ile beraber mekanik işçilik vana vantuz hidrant ayrım vanaları ve bone bağlantıları, basınçlı vanalar, basınçlı kelebek vana bağlantıları ve flanş ef te branşman ayrım vanaları ve düşürücü montajları, çökertme kuyuları bağlantıları, bakteri havuz bağlantıları, arıtma ve pompa istasyonu bağlantıları yapmaktayız. Türkerler Holding Kuşadası Sahil Hattı, İlba İnsel İnşaat Antalya OSB, Iğdır Birlikler İnşaat, Miga İnşaat Mühendislik, Nurhak Grup, Sakarya SASKİ, Muğla Datça MUSKİ, Balıkesir Ayvalık BASKİ, A-PRO Mühendislik referanslarımızdan bazılarıdır.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar