Turanoğlu Yapı Dekorasyon

İzmir / Buca

İç Mimari / Dekorasyon

Turanoğlu Yapı Dekorasyon - Erdem Öztaş

Turanoğlu Yapı Dekorasyon olarak İzmir Buca’da bulunan şubemizde, İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine iç mimari ve dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli teknik ekibimizle ev ve işyerleriniz için dekorasyon alanında tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Mutfak, salon, yatak odası, çocuk odası, genç odası, cafe gibi mekânlar için alçı ve ve kartonpiyer, sıva uygulamaları, boya badana, fayans ve seramik uygulamaları, laminant parke uygulama ve dekorasyonu, duvar kâğıdı uygulamaları, tadilat dekorasyon, mutfak ve banyo tadilatı, mutfak, banyo dolabı imalat ve montajı, mutfak tezgâhı değişimi, granit mutfak tezgâhı imalatı, gömme dolap imalatı gibi küçük- büyük iş ayrımı yapmadan A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızda anahtar teslim tadilat hizmetleri vermekteyiz. Ekonomik fiyat garantisi altında titizlikle çalışmaktayız. Garantili işçilik ve garantili ürünlerimizle sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar