Erdem Şömine

Kocaeli / Gebze

Şömine

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Erdem Şömine - Abidin Toruk

Kocaeli Gebze'de bulunan dükkanımızda şömine, barbekü, taş kaplama ve doğal taş işleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Sektörde 25 yıllık iş tecrübesine sahibiz. Doğal taşların her çeşidinden taş döşeme, taş kaplama, dekoratif TV ünitesi, kapı girişi ve duvar ünitesi, söve ve cephe kaplama işleri konusunda detaylı hizmet vermekteyiz. İç ve dış mekanların tümünde özel zevklere göre uygulamalar yapmaktayız.

Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi ve birbirinden güzel doğal taş çeşitlerimizden dilediğinizi zevkinize uygun şekilde ev, iş yeri ve dış mekanlara uygulamaktayız. Doğal taşlardan her ebatta şömine yapımı işlerinde uzmanız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Gerçekten tanıdığım andan itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan Abidin kardeşime teşekkür ederim. Emekleri için saygılarımı sunarım.

Adem Hoca - 11.07.2018

10Puan

Terasıma barbekü yaptırdım. Çok memnun kaldım. İşçilik gerçekten çok güzel, yaparken temiz çalışıyor. Barbekünün çekişi harika, dumanı geri vermiyor. Tavsiye ederim.

Mükremin Sivri - 05.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar