Erden Mühendislik

Bursa / Nilüfer

Oto Elektrik / Akü

Hemen Ara

Erden Mühendislik - Mahmut Mübin Erden

Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki Küçük Sanayi Sitesi'nde bulunan dükkanımda faaliyet göstermekteyim. Meslekte 16 yıllık tecrübeye ve bakanlık onaylı yetki belgesine sahibim. İnşaat mühendisliği mezunuyum.

Her marka aracın takograf ve taksimetre cihazlarının tamiri ve bakımı konusunda uzmanım. Bursa'da 1000'in üzerinde ticari araca takograf ve taksimetre konusunda teknik destek sağladım. Araç içi soğutma ve ısıtma sistemlerinin montajı, tamiri ve bakımı, akü değişimi ve tamiri, akü dolumu, oto elektrik arızalarının giderilmesi, oto klima tamiri, oto kalorifer tamiri, marş motoru ve şarj dinamosu tamiri, oto far tamiri gibi ihtiyaçlarınızda kaliteli işçilikle kusursuz hizmet vermeye, zamanında iş teslimine ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyim. Ayrıca Vdo Takograf, Tetaş Taksimetre, Thermocad Araç İçi Isıtma Soğutma Sistemleri, Eberspächer Araç İçi Isıtma Sistemleri'nin Bursa yetkili servisi konumundayım.

Hizmetlerimden haftanın 7 günü faydalanabilir ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımdan beni arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar