Erdoğdu Ofset

Konya / Karatay

Grafik Tasarım / Reklam

Erdoğdu Ofset - Sami Doğdu

Hizmetlerimiz:
▪ Hediyelik Kutu
▪ Endüstriyel Ambalaj
▪ Gıda Ambalajları
▪ Matbu Evrak
▪ Kurumsal Kimlik
▪ Promosyon
▪ Grafik Tasarım
▪ Katalog - Broşür
▪ Etiket Baskı Firmamız 1992 yılından bu yana gerek teknolojik yatırımları, gerek kalitesi ve hizmet anlayışıyla sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir.
Geniş makine parkı ve deneyimli kadrosuyla firmaların tüm taleplerini yerine getirebilecek donanıma sahip olan firmamız bugün baskı, grafik ve diğer matbaacılık hizmetleriyle her büyüklükteki firmaya hitap edebilmektedir.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız tasarımını ve baskısını yaptığı her ürünün altına imzasını hiç çekinmeden atabilmekte, kendi standartları ve hizmet anlayışıyla sektöründeki konumunu hızla güçlendirmektedir.
Firmamız, rekabetçi fiyatları ve zamanında teslimatlarının yanında, kendi içinde, müşterileri ve tedarikçileri ile karşılıklı anlayış çatısı altında kendini kaliteli ürün üretmeye adamış ileri giden bir kuruluştur.
Hizmetlerimiz:▪ Hediyelik Kutu▪ Endüstriyel Ambalaj▪ Gıda Ambalajları▪ Matbu Evrak▪ Kurumsal Kimlik▪ Promosyon▪ Grafik Tasarım▪ Katalog - Broşür▪ Etiket Baskı Hizmetlerimiz:

▪ Hediyelik Kutu

▪ Endüstriyel Ambalaj

▪ Gıda Ambalajları

▪ Matbu Evrak

▪ Kurumsal Kimlik

▪ Promosyon

▪ Grafik Tasarım

▪ Katalog - Broşür

▪ Etiket Baskı

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar