Erkan Oto Dinamo

İstanbul / Fatih

Oto Elektrik / Akü

0Yorum
10Puan

Erkan Oto Dinamo - Erkan Mermertaş

Erkan Oto Dinamo olarak İstanbul Aksaray semtinde 27 yıldan bu yana faaliyet göstermekteyiz. Her marka ve modelde aracın marş ve şarj dinamoları konusunda hizmet vermekteyiz.

Önceki ismimiz Kafadar Oto olarak bilinmekte olup her marka ve modelde aracın yedek parça, marş ve şarj dinamosu, tekne, iş makinesi, jeneratör dinamoları bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Her marka aracın yedek parça temini konusunda geniş bir tedarik ağına sahibiz. Marş ve şarj dinamoları konusunda uzman ustalarımız ile tamir ve bakım işlerini itinayla yapmaktayız. Asıl işimiz dinamo tamir ve satışı olup kalorifer motoru ve silgi motoru tamiri hizmetini de müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca tekne dinamoları konusunda da bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Yedek parça ve ürün temininde kargo ile Türkiye'nin her yerine kurye gönderimi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerde kaliteli işçilik ve uygun fiyat olmasına özen göstermekteyiz. İş yerimiz merkezi bir konumda ve Yenikapı Marmaray İstasyonuna iki dakikalık mesafededir.

İhtiyaçlarınızla ilgili detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar