Erkan Özer

Gaziantep / Şehitkamil

Boya / Badana

Erkan Özer

Gazientep tadilat işleri, boya badana, fayans ve seramik döşeme alanında faaliyet göstermekteyiz. Su tesisatı ve elektrik tesisatı sorunlarının çözümünde de müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Dekorasyon konusunda anahtar teslim tadilat hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ekibimizle su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, su tesisatı döşeme ve değiştirme, elektrik tesisatı tamiri ve elektrik tesisatı döşeme işlerinizi yapmaktayız. Parke uygulama, salon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, ofis dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, cafe dekorasyonu, ev dekorasyonu konusunda her biri alanında uzman ustalarımızla aklınıza gelebilecek her türlü iç mimari hizmetini vermekteyiz. Ayrıca boya, badana, boya dekorasyonu, duvar dekorasyonu, ofis boyama, iç cephe boyama, fayans döşeme, alçı ustalığı ve komple ev tadilatı işlerinde kaliteli iş anlayışımız ve uygun fiyat seçeneklerimizle müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine haftanın 7 günü hizmetlerimizi götürmekteyiz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar