Erke Dizayn

İstanbul / Sultanbeyli

Oto Döşeme / Kaplama

Hemen Ara

Erke Dizayn - İsa Erke

Erke Dizayn olarak İstanbul Sultanbeyli'de oto döşeme alanında yılların verdiği tecrübe ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Sultanbeyli başta olmak üzere İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Firmamız engin iş tecrübesiyle oto dizayn ve oto deri döşeme alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye piyasasına yönelik çalışan firmamız Porsche, BMW, Mercedes, Audi, Volkswagen, Land Rover, Jeep, Citröen, Peugeot karavan, VIP araçlar, jet uçak koltukları ve otobüs koltuğu olmak üzere geniş bir alanda hizmet vermektedir. Binek, ticari motosiklet ve VIP araçlar için oto döşeme değişimi ve yenileme, deri direksiyon kaplama, direksiyon göbeği kaplama, vites kaplama, kapı döşeme, tavan döşeme, el freni kaplama, torpido kaplama ve döşeme, kolçak kaplama, araç ön panel değişimi, uçak koltuğu ve karavan koltuğu döşeme, otobüs koltuğu döşeme, oto deri döşeme ve VIP araç döşeme hizmetlerimizle araçlarınıza estetik değer katmaktayız. Ekonomik fiyat garantisi altında kaliteli hizmet sunmaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar