Erken Bilgisayar

Gaziantep / Şehitkamil

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Erken Bilgisayar - Kemal Zengin

Merhaba, Medikal firmalarına özel geliştirdiğimiz web siteler medikal firmasının tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.Medikal firması tüm ürünlerini listeleyebilir,bir ürünün birçok fotoğrafını yayınlayabilir,teknik detaylar belirtebilir. Site Yönetimlidir ve kullanımı çok kolaydır.


Aynı zamanda fiyatı da gayet uygundur.


Faaliyet alanlarımız web site tasarım , E-ticaret , website domain , website hosting satışı , google arama motoru optimizasyonu ve google da ilk sayfaya çıkarma ve Bilgisayar ürünleri satışı dır.
Örnek Siteler web sitemizde Mikado ve Güneydoğu diş medikal firmalarının web siteleridir. Arızalanan laptoplarınızın tamiri yapılmaktadır. Tamiratını yaptığımız laptoplara garanti vermekteyiz. Laptop unuza su döküldüyse,Laptop u düşürdüysesiz, Laptop a ekrana görüntü gelmiyorsa, laptop ekranında çizik oluştuysa, laptop da mavi ekran hatası geliyorsa, laptop da ısınma ve kapanma sorunu varsa getirin bizim Gaziantep laptop tamir servisimize uzman elektronikçi personelimiz kontrol etsin,incelesin arıza tespiti yapıp size masraf bildirsin. Sizde masrafı kabul ederseniz yaptırır ve yaptırdığınız arızadan dolayı garanti alırsınız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar