Erkoç Metal

İstanbul / Ümraniye

Ferforje Pencere / Korkuluk

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Erkoç Metal - Erdal Koç

İstanbul / Ümraniye bölgesi başta olmak üzere Anadolu yakasının tamamına ve Avrupa yakasının Beşiktaş bölgesine metal ferforje, demir doğrama, korkuluk ve tel çit sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. 20 yıldır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Demir doğrama ve kaynak işleri konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Parmaklık yapımı, korkuluk imalatı, alüminyum korkuluk, çim tel sistemleri, alüminyum çit sistemleri konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümlerle imalat, montaj ve tamir yapmaktayız. Duvar üstü korkuluk, pencere korkuluğu, çelik kapı emniyet korkuluğu, çelik kapı, bina ve apartman giriş kapıları, demir kapılar, bahçe kapıları, sundurma, çardak, sürgülü demir kapı, raylı demir kapı, motorlu demir kapı, otopark giriş kapısı, duvar üstü korkulukları, pencere korkuluğu, balkon korkuluğu, fransız balkon korkuluğu, lazer kesimli balkon korkuluğu, ferforje balkon korkuluğu, bahçe korkuluğu, dikenli tel, ferforje duvar üstü korkuluğu, merdiven küpeştesi, korkuluk yükseltici, rüzgar kırıcı, metal kaynak işleri, ferforje kaynak işlerinde uzman ustalarımızla haftanın 7 günü çalışmaktayız.

Ferforje, kapı korkuluğu, pencere korkuluğu ve merdiven korkuluğu ihtiyaçlarınızda ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Çok hızlı ve kaliteli bir usta. Çok kısa sürede çok güzel işler yaptı.

Fatih Aydut - 13.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar