Erkut Karbüratör Ve Lpg Servisi

İstanbul / Avcılar

LPG Montaj / Otogaz

8Yorum
10Puan
Hemen Ara

Erkut Karbüratör Ve Lpg Servisi - Hasan Özlen

Erkut Karbüratör ve LPG Servisi olarak 43 Yıllık ustalık tecrübemizle kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz. Sektörde Karbüratörcü Hasan Usta dendi mi herkes işimizi ve mesleğimizi bilir. İşlerimiz garantili olduğundan bakım onarım sonrası müşterilerimize hizmette sorun yaratmayan bir anlayışla çalışıyoruz.

Servisimizde Karbüratör Bakım ve tamiri, LPG Bakım ve Tamiri (Gaz ayarı, gaz beyni değişimi, lpg tesisatı yenileme, lpg montajı, tank değişimi vb.), Enjeksiyon bakım,onarım ve tamiri, karbüratörden gaz girişi, benzin pompa bakımı,motor tesisatı bakımı ve onarımı, egzos emisyon yakıt ölçümü, LPG kaçak testi vb. aklınıza gelebilecek tüm araç sorunları çözülmektedir.

Araçlarında rölantide sallantılı çalışma, rampada bayılma, benzinde veya gazda çalışmama, yakıtın fazla yakılması, LPG sistemlerinde her türlü arıza, ani stop etme, ani devir yükselmeleri vb. her türlü sorunu yaşayanların çözümü servisimizdedir.

Avcılar, Esenyurt, Beylükdüzü, Küçükçekmece, Halkalı, Bahçelievler, Büyükçekmece, Silivri, Yenibosna, Bağcılar, Sefaköy, Florya, Merter, Kağıthane semtlerinde ve tüm İstanbulda ikamet eden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Çok güzel işçilik ve gayet ucuza bakım yaptırdım elinize sağlık (:

Efe polat - 01.02.2022

10Puan

gerçekten işinin ehli ustamız, eline koluna sağlık. verdiği hizmetten son derece memnun kaldım.

eren acun - 04.02.2021

10Puan

Aldigi paranin hakkini sonuna kadar veren usta herkese oneririm 10 numara karburator ustasidir

Faruk kiraz - 26.02.2020

10Puan

Bu site üzerinden ustamızı buldum. Buji, karbüratör, LPG ayarlarını yaptı. Çekiş, tüketim, marş basması çok güzel oldu. Gaz kaçağı vardı onuda buldu. Ellerine sağlık usta çok memnun kaldım. Üstelik fiyatları çok uygun.

Ahmet Bey - 13.06.2018

10Puan

Ben de geçen yıl ağustos ayında karbüratör bakımını yaptırdım. Aracım benzinle çalışmıyordu. Usta sorunu giderdi. Ellerine sağlık Hasan ustam. Tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Sedat ÖZDEMİRR - 09.06.2017

10Puan

Silivri'den tavsiye üzerine ustaya gittim. Aracımda rölanti bozukluğu vardı, istop ediyordu. Usta yaptı şimdi sorun yok aracımda. Kazandığın helal olsun usta.

Nurettin Bahtıaçık - 01.06.2017

10Puan

Siteniz vasıtasıyla ustaya gittim. Aracımda çekiş düşüklüğü ve tek marşta çalışmama sorunları vardı. Karbüratör bakımlarını yaptırdım, gaz ayarını yaptırdım. Çok memnun kaldım. Tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Ercan Kav. - 31.05.2017

10Puan

Karbüratör bakımlarımı yaptırdım. Ellerine sağlık. Aracım mükemmel oldu. Fiyatlar da ortalama düzeyde. Teşekkür ederim ustam herşey için...

Mehmet değer - 29.05.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar