Ernoya Elektronik

İstanbul / Maltepe

Alarm / Kamera Sistemleri

Ernoya Elektronik - Erdi Ergin

İstanbul / Maltepe’de alarm ve güvenlik kamera sistemleri üzerine çalışmaktayız. Ayrıca uydu ve çanak anten sistemlerinin satışı, montajı ve uydu tamiri hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik kamerası montajı, alarm montajı, hırsız alarmı, güvenlik alarmı, güvenlik kamera yeri değiştirme, güvenlik kamera ayarı, 4 kamera güvenlik sistemi, 5 kamera güvenlik sistemi, 6 kamera güvenlik sistemi, alarm sensörü, yangın alarm montajı, görüntülü diafon montajı, bebek bakıcı kamerası, gece görüş kamerası, speed dome kamera kurulum ve ayarları konusunda en son teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak uzman ekibimizle güvenliğiniz için çalışmaktayız. Uydu montajı, uydu servis hizmetleri, uydu çoklayıcı, uydu dağıtıcı switch, uydu sinyal güçlendirici, merkez uydu sistemi montajı, merkezi uydu servisi, site uydu sistemi, otel uydu sistemi kurulumu işlerinizi özenle yapmakta, İstanbul ve tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz kalıcı çözümler ve kullandığımız teknoloji ile sektörümüzde tüm ihtiyaçlarınıza tek bir adreste cevap vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar