Bursa Trans Evden Eve Taşımacılık

Bursa / Yıldırım

Evden Eve Nakliye

1Yorum
10Puan

Bursa Trans Evden Eve Taşımacılık - Erol Kuvan

Bursa Trans Evden Eve Taşımacılık olarak Bursa'nın Yıldırım ilçesinde evden eve nakliye ve asansörlü taşımacılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin tüm nakliye işlerinde uzman kadromuz ile şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Sigortalı nakliye, asansörlü nakliye, marangozlu taşımacılık hizmetimizin yanı sıra eşya depolama, eşya paketleme ve asansör kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, fabrika yükü taşıma gibi tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç filosuna ve nakliye ekibine sahibiz. Müşterilerimizin bize emanet ettiği eşyaları için hasar güvencesi vermekte ve taşınma gününe özel nakliye sigortası yapmaktayız. Tüm personelimiz nakliye konusunda mesleki eğitim almış ve sigortalı olarak çalıştırılan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Taşınma sürecinizi kolaylaştırmak için hızlı nakliye garantisi, hasar garantisi ve en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Firmamızdan bir kez nakliye hizmeti alan müşterilerimize bir sonraki taşınmalarında %10 indirimli fiyatlarla yardımcı olmaktayız.

Evden eve eşya taşımacılığı, asansörlü eşya taşımacılığı, eşya paketleme, eşya depolama, marangozlu nakliye, nakliye sigortası ve taşıma asansörü kiralama hizmetlerimizle tüm nakliye ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Haftanın 7 günü ücresiz çağrı hattımızdan bilgi alabilir, ücretsiz keşif hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Bursa Trans firma sahibi Erol Kuvan çok teşekkür ederim. İşini dört dörtlük yapan bir firmadır. Herkese tavsiye ederim.

Selattin Güneş - 24.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar