Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat

Bursa / Osmangazi

Su / Sıhhi Tesisat

0Yorum
8.5Puan

Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat - Ersin Saraçoğlu

Bursa / Osmangazi’de su tesisatı ve sıhhi tesisat tamiri alanında faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda laminant ve ahşap parke, fayans ve seramik döşeme alanlarında da hizmet vermektedir. Gemlik, Gürsu, Kestel, Mudanya, Nilüfer, Orhangazi ve Osmangazi bölgelerinde tüm semtlere servisimiz bulunmaktadır.

Her türlü su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı arıza ve değiştirme, sıcak su tesisat tamiri ve kaçak tespiti, lavabo tamiri ve montajı, vana tamiri ve montajı, çeşme bataryası tamiri ve değişimi, klozet montajı, tuvalet ve mutfak gider tıkanıklığı açma, vitrifiye montajı, rezervuar montajı ve tamiri, klozet, lavabo ve kanal tıkanıklığı açma, banyo tadilatı ve tesisat tamiri, atık su tesisat tamiri işlerinizde alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Ayrıca parke döşeme ve dekorasyon, parke şişmesi tamiri, parke uygulama ve yenileme, parke zemin kaplama, fayans döşeme ve kaplama, fayans arası derz, banyo fayans döşeme, fayans kırma, kalebodur döşeme ve tamiri, fayans zemin kaplama hizmetleri vermekteyiz. İşlerinizi itina yapmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim ederek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar