Ersu Temizlik

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

14Yorum
10Puan

Ersu Temizlik - Enes Şirinyurt

İstanbul / Ümraniye’de halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri alanında çalışmaktayız. Eşyalarınızı kapınızdan alarak yıkama ve kurutma işlemlerini yapıp, özenle paketleyerek yine kapınıza getirmekteyiz. Yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Mart ayına özel 15 m² üzeri halı yıkama işleminize hediye bir adet battaniye veya stor perde yıkama kampanyamızı kaçırmamak için acele edin.

Halı yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama, yolluk yıkama, koltuk yıkama, store yıkama, stor perde yıkama işlemlerinizi 3 aşamada gerçekleştiriyoruz. Ön yıkama, lekelere özel uygulama ve genel temizlik aşamalarından geçirdiğimiz eşyalarınızı hijyenik şartlarda temizleyerek söz verdiğimiz sürede teslim ediyoruz. Firmamızda sağlıklı temizlik malzemeleri ile hijyenik ve antibakteriyel bir şekilde temizlik yapılmaktadır. Temizlenmiş ve tamamen kurumuş olan eşyalarınızı özenle paketleyip sizlere teslim etmekteyiz. Ev ve iş yerlerinizdeki koltuklarınızı özenle temizlemekte, memnuniyetiniz ve bize olan güveninizin devamı için çalışmaktayız.

Halı yıkama, koltuk yıkama ve diğer tüm yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Korkarak verdiğim yün halılarımı mükemmel şekilde tertemiz getirdiler. Bu kadarını beklemiyordum, Umut Bey'e teşekkürler.

Gülşah Akgün - 13.07.2018

10Puan

Ersu Temizlik ekibine en içten dileklerimle başarılar dilerim. Halılarımı bayrama en hızlı şekilde tertemiz yetiştirdiler. Teşekkürler Ersu Temizlik.

Soner Güler - 18.06.2018

10Puan

Halılarımı alan personeller ücretsiz olarak battaniyemi yıkamak için aldılar. Meğer 15m2 üzeri halı yıkatan herkese Mart ayı boyunca battaniye ve stor perde yıkama hediye yapmışlar. Çok teşekkürler Ersu Temizlik.

Esra Er - 08.03.2018

10Puan

Halılarım pırıl pırıl geldi. Halı alımında ve tesliminde çok uyumlu çalışmaktalar. Şiddetle tavsiye ederim.

Arzu Soyak - 21.02.2018

10Puan

Ümraniye de bulunan apartmanımızın haftalık temizliği için anlaştık. Kaliteli hizmet veriyorlar. Apartman sakinlerine indirimli bir şekilde halı ve koltuk yıkama hizmeti veriyorlar. Teşekkür ederiz.

Seher Azder - 21.02.2018

10Puan

Halı ve stor perdelerimi temizlettim. İstediğim gibi temizlendi ve personelleri çok kibar. Umarım kalite düşmez. Tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Gülsül Sarı - 15.02.2018

10Puan

Halılarımı yıkattım temiz ve güzel kokuluydu. İstediğimiz saatte teslim olması beni memnun etti.

Esra Güldal - 14.02.2018

10Puan

Ataşehir'de bir çok halı yıkama firması değiştirdim, sonunda Ersu Temizlik ile tanıştım. İlgi, alaka, hizmet son derece çok güzel. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Eren Hakvar - 13.02.2018

10Puan

Halılarımı yıkattım, gerçekten çok parlak ve temiz geldi. Ayrıca halıların temizliğini kontrol ettirerek teslim ettiler. Bu çok hoşuma gitti. Ersu Halı Yıkama'ya teşekkürler...

Pınar Yelboğa - 12.02.2018

10Puan

Stor perdelerimi ve halılarımı tertemiz yıkadılar. Kaliteli firmadır.

Hülya Yılmaz - 11.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar