Esa Egzoz Fabrikası

İstanbul / Beylikdüzü

Egzozcu / Egzoz Tamiri

0Yorum
10Puan

Esa Egzoz Fabrikası - Halil İbrahim Topkaya

İstanbul / Beylikdüzü ilçesinde egzoz sistemlerinin üretimi, montajı ve servis hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. 1978 yılında Avcılar'da egzoz üretimine başladıktan sonra 1999 yılında Bulgaristan fabrikamızı açtık ve Esa Egzoz markasını yurtdışına pazarlamaya başladık. Üretimimizin %90'ını halen Yugoslavya ve Romanya başta olmak üzere yurtdışına pazarlamaktayız.

Her türlü binek araç, yük taşıma aracı ve ticari araçlar için egzoz sistemlerinin üretim, montaj ve servis hizmetlerini profesyonel düzeyde vermekteyiz. Standart egzoz sistemleri ve performans egzoz sistemlerinin yanısıra araç performansını arttırmak üzere kişi ve kurumların isteklerine özel modelleme ve imalat yapmaktayız. İstediğiniz özelliklere uygun egzoz emisyon sistemleri imalatı, her türlü içten yanmalı motor sistemlerine özel egzoz gazı tahliye sistemleri imalatı ve tasarımı konusunda uzmanız. Egzoz servisi hizmetlerimiz arasında egzoz susturucu, egzoz alev kiti, konvektör tamiri, abart egzoz, egzoz arıza, egzoz alev tutucu, egzoz borusu, egzoz kelepçesi, egzoz tamiri, egzoz montajı, egzoz gazı tahliyesi vb. işler bulunmaktadır.

Spiral - Filex Pipe, egzoz ucu çeşitleri, Oem egzoz sistemleri, performans egzoz sistemleri, katalizör ve partikül filtre sistemleri konusunda tüm ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar