Çimkar Yapı

İstanbul / Esenyurt

İç Mimari / Dekorasyon

Çimkar Yapı - Zeki Çimendur

İstanbul'da iç mimari ve dekorasyon ayrıca dış cephe mantolama ve çatı firması olarak faaliyet göstermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasının dört bir yanına hizmetlerimizi götürmekteyiz.

İstanbul'da İç mimari dekorasyon ve Mantolama, dış cephe uygulamalarımız ile sizlerinde yaşam alanlarınıza ayrıcalık katmak istiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermektedir. Su ve doğalgaz tesisatı uygulamaları, Cam Balkon uygulamaları, mantolama, boya badana, alçı ve kartonpiyer uygulamaları, sıva, şap ve helikopter şap uygulamaları, fayans döşeme, asma tavan uygulamaları, duvar kâğıdı uygulamaları, PVC doğrama uygulamaları, iç mimari tasarım ve konsept, proje çizimi, laminant ve parke döşeme, aydınlatma dekorasyonu, mutfak ve banyo tadilatı, 3D tasarım ve çevre dekorasyonu gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Cafe, ev, ofis gibi tüm yaşam alanlarınızda dekorasyon çözümleri sunmaktayız. İşlerinizi en kaliteli malzemeler kullanarak yapmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Referanslarımız hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Mekanlarınızdaki A'dan Z'ye tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz için büyük küçük iş ayrımı yapmadan tüm müşterimize aynı hassasiyet ile hizmet götürmekteyiz. Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar