Esinti Bilgisayar

Sivas / Merkez

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Esinti Bilgisayar - Erkan Genç Esinti

SİVAS MERKEZ VE İLCE,KÖYLERINE uydu servisi olarak ilkemiz sizlere en iyi hizmeti vermektir.Çanak Anten kurulum veya montaj ihtiyacınız olabilir. Uydu servisi Sivas ofisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Deneyimli personelimiz ücretsiz keşif yapmaktadır. Uydu kurulum ve montajın yanı sıra d-smart, digitürk, dream box, çanak anten, lnb, multiswitch, diseqc, uydu alıcıları, güvenlik kameraları, satış ve servis hizmetimizde vardır. Gün geçtikçe artan uydu çanak sistemleri uydu servisinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

SİVAS İLİ VE İLCELERINDE uydu servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Uydu montaj işi belki basit gibi gözükebilir. Aslında öyle değildir. Çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Uydu kurulum sırasında oluşacak ufak sapmalar bile görüntüde kaymalar veya tv kanallarının gösterilmemesini sağlar. Dijital uydu yön bulucularımızla en doğru mm lik kurulumunu yapıp sizlere en iyi görüntüyü vermeyi garanti ediyoruz. İyi montajı yapılmamış uydu anteni size belki çok sevdiğiniz bir tv programını kaçırmanızı sağlayabilir. Bu gibi sorunları yaşamamak için uydu servisi Sivas ofisimizi arayabilirsiniz.

Her semte uydu montaj servisimiz vardır. Çanak montaj kurulum uydu alıcı satış arıza ve teknik destek hizmetimiz haftanın 7 günü verilmektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar