ESM Bilgisayar Teknolojileri Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti.

Bursa / Osmangazi

Yazıcı / Baskı Cihazları Tamiri

ESM Bilgisayar Teknolojileri Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti. - Serdar Bey

ESM Bilgisayar ,Büyük,Orta ve Küçük ölçekli firmaların sürekli değişen Bilgisayar Sistemleri ihtiyaçlarını karşılayarak, her türlü çevre birimleri satışını yapmakta, satış sonrası desteğini vermektedir. Günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı yatırımların kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmekte ve bu bilinçle bilişim çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız.

ESM Bilgisayar kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel teknik ekibiyle, bilgisayar sistemlerinizde oluşacak problemlere yerinde ve zamanında müdahaleler yaparak, olası problemleri en az zararla atlatmanıza yardımcı olmaktadır.

Firmanız için önem taşıyan bilgilerin yedeklenmesi, yedeklerin ihtiyaç halinde yüklenmesi, kaybolan bilgilerinizin kurtarılması, yerinde teknik servis hizmeti,sunucu çözümleri,Kablosuz-Kablolu network altyapı çözümleri, notebook tamiri,VDSL,GHSDSL, ADSL kurulum v.b hizmetlerimizi siz değerli iş ortaklarımızın isteği doğrultusunda vermekteyiz.

Servisimiz de Yazıcı Satış , Tamir , Bakım , Onarım // Kartuş ve Toner Dolum , Bakım ve Satış // Notebook ve Masaüstü Bilgisayar Satışı , Tamir , Bakım , Format , Onarım gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan servisimize ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar