Sevinç S.R.C Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Bursa / Gürsu

SRC / Psikoteknik

Sevinç S.R.C Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti. - Eşref Sevinç

Bursa / Gürsu’ da SRC Psikoteknik Eğitmenliği alanında 2016 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yetki belgesine sahip olmakla birlikte Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kurumumuz SRC belgesi, psikoteknik, SRC1 Uluslararası Yolcu Taşımacılığı, SRC2 Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı, SRC3 Yurtiçi Eşya Taşımacılığı, ODY belgesi, ÜDY belgesi eğitimleri ve kurs hizmetleri vermektedir. Firmamız yenilikçi anlayışı ve deneyimli öğretmen kadrosuyla yenilikçi eğitimler vermeye özen göstermektedir. Kursumuza katılan adaylarımıza gerekli bilgi birikimini kazandırarak, elde edilecek başarı düzeyini her zaman daha yukarıya taşımak ve adayımızın kursumuza katılımından, belgesini alıncaya kadar yanında ve destekçisi olmak hususunda kendimizi sorumlu hissediyoruz. Eğitim kalitemizin ve olanaklarımızın yüzde yüz başarıya odaklanarak sürekli geliştirilip güçlendirilmesi en temel hedefimizdir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, dilediğiniz takdirde şubemize gelerek bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar