Esyk Elektrik

Antalya / Kepez

Boya / Badana

Hemen Ara

Esyk Elektrik - Selahattın Surmelı

Antalya / Kepez’de elektrikçi ve elektrik tesisatçısı olarak faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca alarm ve kamera güvenlik sistemlerinin kurulumları ve arızaları konusunda uzmanız.

Elektrik arızası, şofben montajı, avize montajı, priz montajı, şalter tamiri, elektrik tesisatı tamiri, otomat tamiri, elektrik tesisatı döşeme işlerinizi uzman ekip çalışanlarımızla yapmaktayız. Güvenlik kamera sistemlerinin montajı, güvenlik kamera yeri değiştirme, güvenlik kamera ayarı hizmeti vermekteyiz. Daire tadilatlarınız için boya badana, boya dekorasyon, sıva, duvar boyama, ofis boyama, iç cephe boyama, fayans döşeme, fayans kırma, fayans tamiri, banyo seramik tamiri, mutfak seramik tamiri, banyo duvarı seramik kaplama, karo fayans döşeme gibi hizmetler sunmaktayız. Laminant ve ahşap parke döşeme, parke sökümü, parke uygulama, parke zemin kaplama, lamine parke, laminant parke işlerinizi özenle yapmaktayız.

Pazar hariç haftanın 6 günü ustalık hizmetlerimizi kapınıza getirmekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar