Etimesgut Emirler

Ankara / Etimesgut

Çilingir / Oto Anahtar

2Yorum
9.5Puan

Etimesgut Emirler - Tugay Altuntaş

Ankara / Etimesgut’da çilingir ve oto kilit anahtar alanında faaliyet göstermekteyiz. Zor durumlarınızda en hızlı çilingir hizmetini kapınıza getirmek için çalışmaktayız. Kapı çilingiri, kasa çilingiri ve oto çilingiri hizmetlerinin tümünü sunmaktayız.

Kapı açma, kilit değiştirme, anahtar kopyalama, kasa kilit açma, oto kapısı açma, oto anahtar kopyalama, çelik kapı açma, oto anahtar tamiri, anahtar çoğaltma, elektronik anahtar tamiri, elektronik kilit sistemleri, akıllı kilit sistemleri, şifre değiştirme, apartman kapısı hidrolik yayı tamiri, elektrikli kapı kilit montajı, otomat tamiri, hırsızlığa karşı tuzaklı kilit, kapı kolu değiştirme, iç kapı anahtar değiştirme işlerinizi uzman ekibimizle yapmaktayız. Güvenilir ve kaliteli hizmet için doğru adres firmamızdır.

7/24 çilingir ihtiyaçlarınız için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kendilerinden aldığım kilidin fiyatı piyasaya göre fazlasıyla uygundu. Aynı zamanda gecenin 22:00 'sinde 15 dakikada gelerek sorunumu çözdü kendilerine çok teşekkürler.

Engin Yıldız - 10.04.2018

9Puan

Aracımda oluşan bir sorun için aradım, bıkmadan anlattılar. 3 kez aramama rağmen bir çıkar gözetmeksizin yardımcı oldular. Teşekkürler.

emre yalcın - 06.12.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar