Etkin Elektrik

Ankara / Yenimahalle

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

Hemen Ara

Etkin Elektrik - Mehmet Işlak

Ankara Yenimahalle’de küçük ev aletleri tamir ve bakım servisi olarak 26 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda elektrik tesisatı işlerinizde Ankara’nın tüm semtlerine profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz.

Bosch, Arzum, Siemens, Miele, Tefal, Hoover, Sinbo, Braun, Mehtap, Simfer ve geri kalan tüm marka küçük ev aletleriniz için tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Süpürge tamiri, elektrikli süpürge tamiri, ütü tamiri, katı meyve sıkacağı tamiri, mikser tamiri, fritöz tamiri, elektrikli ızgara tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, kahve makinesi ve kettle tamiri, vantilatör tamiri, baskül tamiri, ekmek kızartma makinesi ve tost makinesi tamiri, çay makinesi tamiri, blender ve mutfak robotu tamiri gibi tüm küçük ev aletlerinizin arızalarına çözüm üretmekteyiz. Ayrıca bünyemizde hizmet veren elektrik teknikerimiz, Serdar Usta tarafından elektrik arızası ve tamiri, şofben arızası, tamiri ve montajı, avize montajı ve tamiri, priz tamiri, şalter arızası ve tamiri, LED ışık ve gizli ışık montajı, topraklama tesisat kurulumu, kablo döşeme, elektrik taahhüt işleri, klima ve kombi elektrik tesisatı, tesisat çekme ve döşeme, doğalgaz dönüşümü ve ocak tamiri gibi işlerinizde kaliteli hizmet verilmektedir.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar