Evliya Atay

İstanbul / Kağıthane

Cam Balkon Sistemleri

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Evliya Atay

Cam balkon sistemleri ve PVC kapı pencere sistemleri üzerine İstanbul / Kağıthane ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Demir doğrama, plastik doğrama ve alüminyum kaynak işleri konusunda imalat, montaj ve tamirat hizmeti vermekteyiz.

PVC pencere, PVC kapı ve PVC balkon sistemlerinin özel ölçülerde imalatı ve montajı konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Ayrıca cam balkon, kış bahçesi, sürgü cam, katlanabilir cam, renkli cam, ısıcam ve her çeşit sineklik sistemlerini sipariş üzerine üretmekteyiz. Ferforje yapımı, parmaklık yapımı, kepenk montajı, panjur montajı, otomatik panjur sistemlerinin kurulumu konusunda haftanın 7 günü çalışmaktayız. İstanbul'un Kağıthane, Beşiktaş, Sarıyer, Şişli ve Gaziosmanpaşa ilçeleri başta olmak üzere pek çok bölgesine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

PVC ürünler, cam balkonlar ve kış bahçeleri konusunda ısı tasarrufu sağlayacak, ses yalıtımı güçlü ve uzun ömürlü sistemleri uygun fiyatlar ile müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İsinin ehli iyi bir usta camlarimi ve sinekliklerimi yaprirdim gayet memnun kaldim tavsiye ederim

Kadriye Yıldırım - 14.03.2018

10Puan

Yaptığı işi gayet güzel başarılı ve estetik bir şekilde yapmıştır çıkan diğer işler içinde kesinlikle tercih ederim

Emre Kaya - 14.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar