Exsweep Merkezi Süpürge Sistemleri

Bursa / Osmangazi

Merkezi Süpürge Sistemleri

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Exsweep Merkezi Süpürge Sistemleri - Fatih Yılmaz

Exsweep Merkezi Süpürge Sistemleri olarak Bursa’nın Osmangazi ilçesinde 2004 yılından bu yana faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine Distribitör olarak bayilerimz ile hizmet vermekteyiz.

Exsweep Merkezi Süpürme Sistemleri olarak turizm bölgelerindeki konaklama merkezleri başta olmak üzere, camiiler, fabrika ortamları, inşaat projeleri, kurslar ve çeşitli öğrenci yurtlarında bitmiş ya da devam etmekte olan pek çok projeye imza atmaktayız. Yurtiçi çalışmalarımızın yanı sıra Kosova, Azerbaycan, Makedonya, Gürcistan, Bosna Hersek ve Türkmenistan gibi çeşitli ülkelerde uzman personellerimiz tam ve kusursuz hizmet vermektedir. Exsweep ve Retraflex marka merkezi süpürme sistemleri, hortum kiti, metal teleskobik boru, sert zemin fırçası, radyatör ucu, turbo elektrikli uzun karma uç, elbise temizlik ucu, tekerlekli parke ve taş zemin ucu, radyatör temizlik ucu, bezli temizlik ucu, şömine külü temizlik aparatı gibi tüm parça ve aksesuarları satış, kurulum ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Bireysel veya proje bazlı tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca, hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bizleri şubemizde ziyaret etmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Arkadaşlarımızın evinde görmüştük, onların tavsiyesiyle yaptırdık. İyi ki yaptırmışız. Çalışan bayanlar için çok kullanışlı. Herkese bende tavsiye ediyorum. Fatih Bey ve ekibine ilgileri için teşekkürler.

Zihşan Coşkun - 21.07.2018

10Puan

Çok kullanışlı bir sistem. Yaptırdığımız için çok memnun olduk. Exsweep ekibine teşekkür ederim.

Aykut Coşkundeniz - 21.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar