Eymen Granit Mermer

Tekirdağ / Çorlu

Mermer / Granit

Eymen Granit Mermer - İbrahim Yıldırım

Tekirdağ / Çorlu’da mermer ve granit alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Tekirdağ, Edirne ve Çanakkale’ de tüm semtlere hizmet vermektedir.

Her model mutfak tezgâhı değişimi, mermer basamak, mermer sütun, asansör sütun üretimi, mermer mutfak tezgâhı değişimi, granit mutfak tezgâhı montajı, mermer beyazlatma ve cilalama, mermer cephe kaplama, mermer merdiven yapımı, granit banyo yapımı ve granit kaplama, granit merdiven ve yer kaplama, traverten şömine yapımı, şömine imalatı, barbekü imalatı, granit ve mermer banyo tezgâhı, zemin kaplama, granit seramik uygulama, kararmış ve yanmış mermer zemin yenileme ve mermer parlatma hizmetleri vermekteyiz. Ayıca mezar taşı ve kabristan yapımı, mermer ve granit mezar taşı imalatı, traverten mezar yapımı, resimli ve granit baş taşı yapımı, tek kişilik ve çift kişilik mezar yapımı, mozaik mezar yapımı, kitabe baş taşı yapımı, porselen resimli baş taşı yapımı hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. İşlerinizi en ekonomik koşullarda yapmaktayız. Deneyimli personel kadromuz en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve işlerinizi söz verdiğimiz tarihlerde teslim etmektedir.

Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar