Ezey Yazılım Araştırma Geliştirme

Bursa / Nilüfer

Yazılım / Tasarım

0Yorum
10Puan

Ezey Yazılım Araştırma Geliştirme - Burak Karaoğlu

Bursa'nın yeni yapılanan yerleşim bölgesi Ertuğrul mahallesinde bulunan ofisimizde 2016 yılından bu yana yazılım tasarım ve bilgisayar programlama alanında hizmet vermekteyiz. Yazılım ve tasarım alanında Bursa’nın dört bir yanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kurumsal şirketler ve kendi web sitesine sahip olmak isteyenler için web tasarımı, yazılım, internet sitesi kurma, logo tasarımı, mobil site kurulumu, Google Maps kayıtları, internet reklamları, e-ticaret sitesi kurma, mobil uygulama yazılım ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimizi dikkatle dinlemekte, istek ve önerilerinizi dikkate alarak çalışmalarını yapmaktadır. Kurumsal çalışmalarınızda firmanızı doğru biçimde tanımakta, ihtiyacınıza yönelik marka, ürün ve kurumsal kimlik tanıtımlarınız için dijital platformda çözüm ortağınız olmaktayız.

Profesyonel bir ekiple sunduğumuz bilişim hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar