Sis Evden Eve Nakliye

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
9.0Puan

Sis Evden Eve Nakliye - Fahri Tatar

Sis Evden Eve Nakliye olarak, Bursa'da evden eve nakliye konusundaki tüm beklentilerinizi karşılayacak profesyonel bir nakliye ekibiyle hizmet vermekteyiz. Osmangazi ilçesindeki nakliye şirketimizde asansörlü evden eve nakliye hizmetlerimizi eşya paketleme, demontaj ve montaj dahil olarak sunmaktayız.

Şehiriçi ve şehirlerarası düzeyde ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı yapmaktayız. Sorunsuz bir taşıma hizmeti sunmak için öncesinde ücretsiz keşif yaparak taşınma planınızı hazırlamakta, tüm eşyalarınızı hassasiyetine uygun ambalajlar ile paketlemekte ve nakliye esnasında oluşabilecek maddi zararlara karşı eşyalarınızı sigortalamaktayız. Tüm beyaz eşyalarınızın söküm işlemlerini yapmakta ve yeni evinizde kurulumlarını yaparak kullanıma hazır halde bırakmaktayız. Tüm mobilyalarınızı eski yerinde demonte ederek mobilya paketlemelerinizi özenle yapmakta, nakliye işlemi bittikten sonra da yeni evinize sizin istediğiniz yere mobilya kurulumlarınızı yapmaktayız. Asansörlü eşya taşımacılığı konusunda tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Ayrıca eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Evden eve nakliye hizmetlerimizden uygun fiyatlarla ve haftanın 7 günü yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar