Fatih Boya İnşaat

Bursa / Yıldırım

Alçı / Kartonpiyer

Fatih Boya İnşaat - Engin Filiz

İnşaat projelerinin mimari tasarımı, projelendirme, iç mimari ve dekorasyon konularında Bursa'nın Yıldırım ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Yeni inşaat projelerinde yaptığımız taahhüt işlerinin yanısıra eski daire tadilatlarında da profesyonel hizmet sunmaktayız.

Dairelerin temiz ve atık su tesisatlarından elektrik tesisatlarına kadar her çeşit tesisat döşeme, tesisat değişimi, tamir ve bakım işlerini yapmaktayız. İç yapı ve dekorasyon konusunda ise boya badana, alçı, sıva, alçıpan, kartonpiyer gibi ince inşaat işlerinizi özenle yapmakta, fayans ve seramik taş döşeme, mutfak tadilatı ve banyo tadilatı kapsamında her türlü kırma dökme ve yenileme hizmetlerini bir arada sunmaktayız. Ev, işyeri, kafe, restoran gibi iç mekanlara A'dan Z'ye dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Duvar kağıdı uygulama, niş yapımı, mobilya dekorasyonu, aydınlatma sistemlerinin montajı, ışıklandırma, konsept tasarım, hazır mutfak yapımı, banyo dekorasyonu vb. konularda işinde uzman bir ekiple kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktayız.

İç yapı malzemeleri konusunda geniş bir marka ve ürün gamıyla çalışmaktayız. Bursa'nın tüm semtlerine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için ücretsiz çağrı hattımız ile her an hizmetinizdeyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar